Uudised

Õpetajate Leht: “Noortekonverents Lahe koolipäev 2017: Imesid ei ole olemas, on ainult töö”

Ühes kogukonnas elasid inimesed, kes sündisid kollaste päikseprillidega, veidi maad eemal aga sinistega. Kord hankis üks tark mees kollaste kogukonnast endale sinised prillid mõistmaks maailma, mida näevad siniste päikeseprillidega inimesed. Ta jälgis nende igapäevaseid toimetusi ja tegi märkmeid. Tagasi koju jõudes ütles mees, et siniste kogukonna inimesed näevad maailma roheliselt. Tuleb olla teadlik prillidest, millega … Loe edasi “Õpetajate Leht: “Noortekonverents Lahe koolipäev 2017: Imesid ei ole olemas, on ainult töö””

Lõunaleht: “Valga gümnasist pälvis Hea Eeskuju tiitli”

Eelmisel nädalal Tallinnas toimunud noortekonverentsi „Lahe koolipäev” raames kuulutati välja ka konkursi Hea Eeskuju laureaat, kelleks osutus Valga gümnaasiumi humanitaar-, majandus- ja riigigkaitseklassi abiturient Kristo Jesse. „Kristo on heasüdamlik ja aktiivne noor, kes armastab jooksmist ja sporti üle kõige ning tegeleb sellega iga ilma kui ka igal maastikul. Ta on oma eeskujuga nakatanud ka teisi … Loe edasi “Lõunaleht: “Valga gümnasist pälvis Hea Eeskuju tiitli””

Tankla: “Valga noormees pälvis Eestimaa Hea Eeskuju tiitli”

29. novembril toimus Tallinnas noortekonverents „Lahe koolipäev“, kus kuulutati välja Eestimaa Hea Eeskuju, kelleks on Valga Gümnaasiumi 12. humanitaar-, majandus- ja riigigkaitseklassi õpilane Kristo Jesse. Kristo on heasüdamlik ja aktiivne noor, kes armastab jooksmist ja sporti üle kõige ning tegeleb sellega iga ilma kui ka igal maastikul. Ta on oma eeskujuga nakatanud ka teisi liikuma ning eestvedaja … Loe edasi “Tankla: “Valga noormees pälvis Eestimaa Hea Eeskuju tiitli””

Küsimuste sadu: Liia Kass Hea Eeskuju 2017 konkurss

Vestlus on kuulatav siin: Küsimuste sadu: Liia Kass Hea Eeskuju 2017 konkurss

Tunnustuskonkurss Hea Eeskuju peatoetaja on Olerex

MTÜ Noortekonverentsid poolt korraldatav noorte tunnustamise konkurss Hea Eeskuju 2017 peaauhinna, stipendiumi 1500€, paneb välja Eesti suurim kütuste jaemüüja Olerex. Kandidaate saab esitada konkursile alates 1. septembrist. Hea Eeskuju on noortekonverentsi Lahe Koolipäev raames läbiviidav konkurss, millega tunnustatakse neid koolinoori, kes on oma vabast tahtest viinud kodukandis ellu midagi sellist, mis väärib kogu Eesti tähelepanu. … Loe edasi “Tunnustuskonkurss Hea Eeskuju peatoetaja on Olerex”

Lahe Koolipäev otsib noortebändi

Soovid, et Sinu või Sinu sõprade/tuttavate esituses kõlav muusika jõuaks 1400 inimese kõrvadeni? Ideaalne võimalus on just nimelt SIIN! Noortekonverents Lahe Koolipäev otsib kõiki tegutsemisvalmis noori muusikuid, kes tahaksid anda panuse konverentsi meeleolu loomisele läbi muusika esitamise vahepausidel. Ja mõned väikesed kriteeriumid ka: · Muusikavalikus peab olema ka eestikeelset loomingut · Esitajad peavad olema noored … Loe edasi “Lahe Koolipäev otsib noortebändi”

Noortekonverents tuleb taas!

29. novembril toimub Nordea kontserdimajas juba 14. korda noortekonverents Lahe Koolipäev. Sellel aastal on teemaks “Meie vabadus” Mis on vabadus Sinu jaoks? Registreerimine Noortekonverentsi osalustasu on 35€ + käibemaks. See sisaldab transporti konverentsile ja tagasi koju, maitsvat kõhutäit, sisukaid õppematerjale, huvitavat programmi ja rohkelt üllatusi. Kui soovid noortekonverentsil ka sel aastal osaleda, siis kiirusta, sest … Loe edasi “Noortekonverents tuleb taas!”

Tunnustuskonkursi Hea Eeskuju peatoetaja on Olerex

MTÜ Noortekonverentsid PRESSITEADE 14.06.2017 MTÜ Noortekonverentsid poolt korraldatav noorte tunnustamise konkurss Hea Eeskuju 2017 peaauhinna, stipendiumi 1500€, paneb välja Eesti suurim kütuste jaemüüja Olerex. Kandidaate saab esitada konkursile alates 1. septembrist. Hea Eeskuju on noortekonverentsi Lahe Koolipäev raames läbiviidav konkurss, millega tunnustatakse neid koolinoori, kes on oma vabast tahtest viinud kodukandis ellu midagi sellist, mis … Loe edasi “Tunnustuskonkursi Hea Eeskuju peatoetaja on Olerex”