MTÜ Noortekonverentsid
PRESSITEADE
14.06.2017

MTÜ Noortekonverentsid poolt korraldatav noorte tunnustamise konkurss Hea Eeskuju 2017 peaauhinna, stipendiumi 1500€, paneb välja Eesti suurim kütuste jaemüüja Olerex. Kandidaate saab esitada konkursile alates 1. septembrist.

Hea Eeskuju on noortekonverentsi Lahe Koolipäev raames läbiviidav konkurss, millega tunnustatakse neid koolinoori, kes on oma vabast tahtest viinud kodukandis ellu midagi sellist, mis väärib kogu Eesti tähelepanu. Igal aastal premeeritakse ühte noort 1500€ stipendiumiga ja saadetakse koos viieteistkümne eeskujuliku noorega preemiareisile. Esmakordselt sel aastal oleme alustanud koostööd eestimaise kütusefirmaga Olerex, kes on tänuväärse Hea Eeskuju 2017 konkursi suurpartner.

“Hea Eeskuju on konkurss, millega soovime vääriliselt tunnustada neid koolinoori, kes on oma vabast tahtest viinud kodukandis ellu midagi tähelepanuväärset,” sõnas Laheda Koolipäeva projektijuht Marian Vares. “See on suurepärane võimalus tõsta esile noori, kelle ettevõtmised kodukoha parema käekäigu jaoks seni tähelepanuta on jäänud. Samal ajal innustame neid, kel esimene samm enda tegude poole veel astumata. Noorte silmapaistvatest tegudest kõneldes näitame, et nad ei ole vaid tulevikutegijad, vaid tublide tegude elluviijad juba täna. Meil on hea meel teha koostööd Olerexiga, sest me mõlemad seisame Eesti parema käekäigu eest ning ühiselt saame jõuda veel rohkemate noorteni üle Eesti,” lisas Vares.

Olerexi turundusjuht Janne Laik sõnas: „Olerexil on eestimaise ettevõttena rõõm õlg alla panna niivõrd tänuväärsele projektile. Näeme, et tegusad noored üle Eesti, kes on näidanud initsiatiivi ja ettevõtlikkust kohaliku kogukonna arengusse panustamisel, väärivad tunnustust ja esiletõstmist. Suurima tanklaketina Eestis omame kohalolekut kõigis Eesti piirkondades, mistõttu saame olla abiks Hea Eeskuju projekti laiema leviku suurendamisel, et jõuda enamate noorteni.“

Noortekonverents Lahe Koolipäev (www.noortekonverents.ee) toimub juba 14. korda ja leiab aset 29. novembril 2017 Nordea Kontserdimajas. Konverentsi oluline osa on ka üheksandat korda toimuval “Hea Eeskuju” tunnustuskonkursil. Üritusest saab igal aastal osa üle tuhande koolinoore.

AS Olerex (www.olerex.ee) on Eesti suurim kütuste jaemüüja, mille müügiketti kuulub tänaseks rohkem kui 80 tanklat üle Eesti. 1994. aastal asutatud eestimaine kütusefirma annab tööd enam kui 600 inimesele ning läbi selge tarneahela kasutamise tagab klientidele kvaliteetse ja 100% lisandivaba kütuse. Olerexi teenitud kasum jääb kodumaale ja sellest valdav enamus reinvesteeritakse Eestisse.

Lisainfo:
Marian Vares
Projektijuht
MTÜ Noortekonverentsid
+37255571861
marian@noortekonverents.ee

Janne Laik
Turundusjuht
AS Olerex
+37253061325
janne.laik@olerex.ee

MTÜ Noortekonverentsid © 2023

Marati tn 5a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond, 11712

info@noortekonverents.ee

Reg. nr 80254163 KMKR EE101395627

LHV Pank a/a EE057700771001168827