29. novembril toimub Nordea kontserdimajas juba 14. korda noortekonverents Lahe Koolipäev. Sellel aastal on teemaks “Meie vabadus” Mis on vabadus Sinu jaoks?

Registreerimine
Noortekonverentsi osalustasu on 35€ + käibemaks. See sisaldab transporti konverentsile ja tagasi koju, maitsvat kõhutäit, sisukaid õppematerjale, huvitavat programmi ja rohkelt üllatusi.
Kui soovid noortekonverentsil ka sel aastal osaleda, siis kiirusta, sest registreerimine juba käib. Otsi üles oma vägevad noored või just huvijuht või noorsootöötaja ja kindlustage endale kohad saalis.

Kes on Sinu hea eeskuju?
Anna temast ka meile märku! Tunnustame tema inspireerivaid tegusid üheskoos ning toome ta eeskujuks ka teistele. Hea Eeskuju avalduste esitamine on avatud kuni 3. novembrini ning ootame lugusid vägevatest noortest üle Eesti. Žürii valib kõigist avaldustest välja 15 finalisti ja ühe laureaadi. Pidulik autasustamine toimub 29. novembril, Lahedal Koolipäeval.

Kandidaadi esitamine
Kandidaadiks sobib 7.-12. klassi või kutsekeskkooli noor, kes on oma kodukoha parema käekäigu nimel midagi ette võtnud ning teisigi tegutsema inspireerinud.
Varasemate aastate finalistide ja laureaatidega saate tutvuda meie uhiuuel kodulehel, kust leiate ka rohkem infot konkursi kohta.

Meie koostööpartner Olerex paneb välja 1500€ suuruse Hea Eeskuju stipendiumi. Märka häid tegusid enda ümber ja otsi Hea Eeskuju üles ka Olerexi teenindusjaamadest.

Tunnustuskonkursi Hea Eeskuju patroon Riigikogu esimehe Eiki Nestori üleskutse

MTÜ Noortekonverentsid © 2023

Marati tn 5a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond, 11712

info@noortekonverents.ee

Reg. nr 80254163 KMKR EE101395627

LHV Pank a/a EE057700771001168827