MTÜ Noortekonverentsid

MTÜ Noortekonverentsid

Mittetulundusühing nimetusega Noortekonverentsid on vabatahtlikkuse alusel ühinenud juriidiliste isikute iseseisev kasumit mitte taotlev organisatsioon, mis tegutseb avalikes huvides, demokraatia, isemajandamise ja isefinantseerimise põhimõttel.

MTÜ Noortekonverentsid tegevus lähtub Eesti kodanikuühenduste eetikakoodeksi põhimõtetest.

Meie missioon: MTÜ Noortekonverentsid on kodanikuühiskonda edendav organisatsioon, mis toob noorteni teemasid ja valdkondi, mis suurendavad noorte ettevõtlikkust oma mõtete realiseerimiseks ning loovad noortele elukestva harjumuse panustada kodanikuühiskonda.

Meie eesmärk on on pakkuda õpilastele üks unistuste koolipäev, mis oleks täis naeru, uusi ideid ja tutvusi ning huvitavaid teadmisi. Soovime tuua noorteni teemasid ja valdkondi, millega koolis ei tutvuta, ning seeläbi suurendada noorte ettevõtlikkust oma mõtete realiseerimisel.

Juba üheksateistkümnendat aastat korraldab MTÜ Noortekonverentside koolinoortest koosnev meeskond konverentsi Lahe Koolipäev, et taas pakkuda õpilastele unustamatut ja meeldejäävat kogemust. Lisaks Eesti suurimale noortekonverentsile, korraldab MTÜ Noortekonverentsid juba kümnendat korda konkurssi “Hea Eeskuju”. Hea Eeskuju on konkurss, millega soovime tunnustada neid koolinoori, kes on oma vabast tahtest viinud kodukandi või kaaskondlaste hüvanguks ellu midagi sellist, mis väärib üldsuse tunnustust ja tänu.

Meie liikmed: MTÜ Noortekonverentsid on inimeste ühendus, kes soovivad noortele korraldada olulisi ja tähendusrikkaid sündmusi, mis on seotud noorte tuleviku, valikute, kodanikuaktiivsusega ning algatustega. Seega seisame hea kodanikuühiskonna arengu eest.

Organisatsiooni liikmeteks on mitmed rohkem ja vähem tuntud ühiskonnategelased  ja noored, keda huvitab nimetatud eesmärk. Organisatsiooni juhtimine toimub konsensuse põhimõttel. Tegevuste läbiviimiseks kaasatakse kümmenkond vabatahtlikku noort, et jagada suure sündmuse korralduskogemust.

MTÜ Noortekonverentsid juhatus 2020/2021:
Marian Vares – juhatuse liige
Toomas Laigu – juhatuse liige

Tutvu ka:
MTÜ põhikiri

Majandusaasta aruanded:

Majandusaasta aruanne 2021
Majandusaasta aruanne 2020
Majandusaasta aruanne 2019
Majandusaasta aruanne 2018
Majandusaasta aruanne 2017
Majandusaasta aruanne 2016
Majandusaasta aruanne 2015
Majandusaasta Aruanne 2014
Majandusaasta Aruanne 2013
Majandusaasta Aruanne 2012
Majandusaasta Aruanne 2011
Majandusaasta Aruanne 2010
Majandusaasta Aruanne 2009

MTÜ Noortekonverentsid © 2023

Marati tn 5a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond, 11712

info@noortekonverents.ee

Reg. nr 80254163 KMKR EE101395627

LHV Pank a/a EE057700771001168827