Meeskond

Asso Soosalu
Projektijuht

asso@noortekonverents.ee
5117241

Toomas Laigu
Programmi- ja päevajuht
toomas@noortekonverents.ee +372 5544 364
Kaari Pulst
Partnerlusjuht
kaari@noortekonverents.ee +372 5629 9328
Teele Lääts
Turundusjuht
teele@noortekonverents.ee +372 5628 1862
Lisette Parts
Projektijuhi assistent

lisette@noortekonverents.ee

Piret Pulst
Vaba aja juht

piretp@noortekonverents.ee 

Emil Aništšenko
Transpordijuht

emil@noortekonverents.ee

Liisa Raavel
Hea Eeskuju Projektijuht

liisa@noortekonverents.ee 

Robi Zuts
Jäädvustusjuht

Meie suurtoetajad 2019:

 
Archimedes
Changemakers Academy
Eesti hotellide ja restoranide liit
Eesti Maaülikool
Eesti Pandipakend
Estonian Business School
Euroopa komisjon
Stabilo
Tartu Ülikool
TSNA
RMK
Swedbank
Tallinna Tehnikaülikool
Tallinna Ülikool
 

Meie partnerid:

 
Bonobo
Maiasmokk
Muusikateraapia keskus
Napsie
Speaksmart
Spring Hub
Tallinn Dolls
Tpilet
Ahhaa teaduskeskus
Bambona
epiim
Nuku teater
Tere
Vegankohvik Inspiratsioon
Wendre
Emajõe Keeltekool
LPP
Turbliss
Vanemuine
 

Osalejad aitavad kohale:

 
Viru-Nigula vald
Antsla vald
Ranna reisid
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus
Taisto bussid
Võru vald
Tartu
 

MTÜ Noortekonverentsid © 2019

Pae 13-12, Tallinn 11414, Harjumaa

info@noortekonverents.ee

Reg. nr 80254163 KMKR EE101395627

LHV Pank a/a EE057700771001168827