Meeskond

Kerly Piirsalu
Projektijuht

Tegutsen iga päev selle nimel, et noored oleksid ettevõtlikud, enesearengule suunatud ning leiaksid oma tee.”

kerly@noortekonverents.ee

+372 56691813

Eliis Mätas
Projektijuhi assistent

“Hundipreili Kriimsilm on alati nõus appi tõttama ja hädast välja aitama.”

eliis@noortekonverents.ee

+372 5289688

Toomas Laigu
Programmijuht

“Maailmamuutja ja looduse suurim sõber, kes iseenda kohaloleku ja järjepideva arengu läbi toob muutusi meie ühiskonda.”

toomas@noortekonverents.ee

+372 5544364

Gelli Melzar
Partnerlusjuht

“Mulle meeldib võtta vastu uusi ja huvitavaid väljakutseid, sest erinevad ebaõnnestumised on minu jaoks kui uus võimalus proovida ja katsetada teisi võimalusi.”

gelli@noortekonverents.ee

+372  56453818

Els Aleksandra Vaks
Turundusjuht

Minu suurimaks plussiks on see, et suudan igale situatsioonile läheneda säravate silmade, suure motivatsiooni, nõretava sarkasmi ja kõrvuni naeratusega.” 

els@noortekonverents.ee

+372 53043502

Gert Lonks
Transpordijuht

"Ma ei anna kergelt alla, sest minu jaoks on igasugused kukkumised ja  tagasilöögid vaid uued võimalused alustada uuesti, aga palju intelligentsemalt."

gert@noortekonverents.ee

+372 55607912

Merit Mäekalle
Jäädvustusjuht - Foto

“Olen aktiivne, seiklushimuline ning mitmekülgsete hobidega neiu, kes on alati avatud uutele põnevatele väljakutsetele.”

merit@noortekonverents.ee

+372 55655704

Andra Allik
Jäädvustusjuht - video

“Armastan seda kui Sa naeratad nagu päike ja eriti armastan seda kui sa lubad mul selle hetke jäädvustada.”

andra@noortekonverents.ee

+372 53023260

Anni Petron
Toitlustusjuht

“Olen uudishimulik neid ning proovin endale pidevalt väljakutseid otsida, olgu need nii suured või väikesed kui tahes.”

anni@noortekonverents.ee

+372 56962229

Andreas Eerik
HEA EESKUJU PROJEKTIJUHT

“Positiivsust kiirgav kulgeja, kes võitleb selle nimel, et ta esimene oleks.”

andreas@noortekonverents.ee

+372 58503820

Aire Randalu
Vaba aja juht

“Pean kohusetundlikkust üheks oma tugevaimaks küljeks ja olen alati valmis aitama teisi - ei peatu enne, kui kõik on rahul ja õnnelikud.“

aire@noortekonverents.ee

+372 51996278

Carmen Katariina Sikk
Hea Eeskuju turundusjuht

“Ma tihti soovin, et päevas oleks rohkem kui 24 tundi, et ma saaksin kõigi nende erinevate asjadega tegeleda, mis mind õnnelikuks teevad ja uusi väljakutseid pakuvad.”

carmen@noortekonverents.ee

+372 58398913

Franz Joseph Sinimäe
IT Juht

"Lihtne maapoiss, kes üritab oma unitusi teoks teha ning seeläbi teisi õnnelikuks."

franz@noortekonverents.ee

+372 56245988

MTÜ Noortekonverentsid © 2021

Marati tn 5a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond, 11712

info@noortekonverents.ee

Reg. nr 80254163 KMKR EE101395627

LHV Pank a/a EE057700771001168827