Meeskond

Kerly Piirsalu
Projektijuht

Tegutsen iga päev selle nimel, et noored oleksid ettevõtlikud, enesearengule suunatud ning leiaksid oma tee.”

kerly@noortekonverents.ee

+372 56691813

Eliis Mätas
Projektijuhi assistent

“Hundipreili Kriimsilm on alati nõus appi tõttama ja hädast välja aitama.”

eliis@noortekonverents.ee

+372 5289688

Toomas Laigu
Programmijuht

“Maailmamuutja ja looduse suurim sõber, kes iseenda kohaloleku ja järjepideva arengu läbi toob muutusi meie ühiskonda.”

toomas@noortekonverents.ee

+372 5544364

Hanna Liis Suuder
Partnerlusjuht

“Tahan, et noortel oleks võimalus olla juba täna iseenda tuleviku loojad ja seda, et neil oleks julgust unistada, unistada suurelt! Sest kui me suudame midagi ette kujutada, siis on selle reaalsuseks muutmine täiesti võimalik.”

hanna@noortekonverents.ee

+372 51974947

Britt Rondo
Turundusjuht

“Pisike edusamm päevas viib suure eesmärgini.”

britt@noortekonverents.ee

+372 51990595

Gert Lonks
Transpordijuht

"Ma ei anna kergelt alla, sest minu jaoks on igasugused kukkumised ja  tagasilöögid vaid uued võimalused alustada uuesti, aga palju intelligentsemalt."

gert@noortekonverents.ee

+372 55607912

Merit Mäekalle
Jäädvustusjuht - Foto

“Olen aktiivne, seiklushimuline ning mitmekülgsete hobidega neiu, kes on alati avatud uutele põnevatele väljakutsetele.”

merit@noortekonverents.ee

+372 55655704

Andra Allik
Jäädvustusjuht - video

“Armastan seda kui Sa naeratad nagu päike ja eriti armastan seda kui sa lubad mul selle hetke jäädvustada.”

andra@noortekonverents.ee

+372 53023260

Anni Petron
Toitlustusjuht

“Olen uudishimulik neiu ning proovin endale pidevalt väljakutseid otsida, olgu need nii suured või väikesed kui tahes.”

anni@noortekonverents.ee

+372 56962229

Heleri Tähtre
Hea Eeskuju projektijuht

“Ela iga päeva nii, nagu oleks see su viimane”

heleri@noortekonverents.ee

+372 58280200

Aire Randalu
Vaba aja juht

“Pean kohusetundlikkust üheks oma tugevaimaks küljeks ja olen alati valmis aitama teisi - ei peatu enne, kui kõik on rahul ja õnnelikud.“

aire@noortekonverents.ee

+372 51996278

Franz Joseph Sinimäe
IT Juht

"Lihtne maapoiss, kes üritab oma unitusi teoks teha ning seeläbi teisi õnnelikuks."

franz@noortekonverents.ee

+372 56245988

Märten Viitmaa
Osalejate koordinaator

"Sa ei saa läbi kukkuda, kui sa just alla ei anna"-Abraham Lincoln

m2rten@noortekonverents.ee

+372 56921144

MTÜ Noortekonverentsid © 2021

Marati tn 5a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond, 11712

info@noortekonverents.ee

Reg. nr 80254163 KMKR EE101395627

LHV Pank a/a EE057700771001168827