Lahe Koolipäev 2021 “Kuidas jõuda kohale?” 

I osa Kohalolu – suurim maagia

Elu on täis maagilisi võimalusi, kogemusi ja eri perspektiive kuidas elada. Igaüks meist elab ikka enda moodi, justkui omas väikeses mullis ning pisikeses reaalsuses. Kohalolu täispotentsiaal ja vägi tulebki välja reaalses elus praktiseerimisel ja seda me ka kohapeal ise rakendame.

Ühtlasi arutame siinses blokis lahti kohalolu mõiste ja erinevad aspektid milliste nippide ja trikkidega ennast paremasse seisundisse tuua. Kuidas olla järjepidevas kohaloleku staadiumis ning päeva jooksul saame kohapeal koos praktiseerida.

II osa Kuhu olen teel?

Selles vaatuses võtame ette suuna laiemate eluliste küsimuste üle nagu mis on minu missioon?; millisena näen ette enda tulevikku? – suutes neile küsimustele vastata, oskan teadlikult oma teekonda planeerida. Võtame praktilise suuna ja läbi erinevate tegevuste avastame enda sisemaailma ning kombime 

III osa Kuidas jõuda kohale?

Meie viimases vaatuses tunnetame, käime läbi ja vaatleme üliolulisi nüansse selle “oma raja” läbimisel. Arutleme teemadel, et mida kõike on vaja vundamendiks jõudmaks oma sihtkohta, teekonna vahe(lõpp)tulemuseni, mis on alati muutuses – nagu elugi.

MTÜ Noortekonverentsid © 2023

Marati tn 5a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond, 11712

info@noortekonverents.ee

Reg. nr 80254163 KMKR EE101395627

LHV Pank a/a EE057700771001168827