KKK

Transport

Kuidas vaadata busside plaani? 

Busside plaan tuleb jooksva infona üles Laheda Koolipäeva kodulehele (https://noortekonverents.ee/avaleht/). Samuti on see olemas tulevastes infomeilides. 

NB! Kui Sulle ei ole infomeili saabunud, kontrolli oma rämpsposti või kirjuta meile info@noortekonverents.ee 

Kuidas tulla bussile teisest peatusest?

Kui avastad, et varasemalt kirja pandud bussipeatus ei ole Sulle ikkagi kõige parem, võta ühendust selleaastase transpordijuhi Gert Lonksiga (gert@noortekonverents.ee) vähemalt 3 tööpäeva enne konverentsi toimumist. Koos leiate sobivaima lahenduse tekkinud probleemile.

Kas ma olen bussinimekirjas?

Bussinimekiri (koos liinide ja muu infoga) läheb jooksva infona üles meie kodulehele (https://noortekonverents.ee/avaleht/). 

NB! Kui Sa ei leia ennast seal olevast nimekirjast, palun kirjuta meile info@noortekonverents.ee. Kes on minu bussisaatja ja kuidas leida tema kontakt?

Selleks, et leida enda bussisaatja tuleb Sul otsida bussinimekirjast enda nime. Sinu nime taga on olemas bussiliini number, saabumis- ja väljumisajad, bussisaatjad koos kontaktidega ning kõik muu Sulle vajalik info. Tabel lisandub meie kodulehele (https://noortekonverents.ee/avaleht/). Kui Sul tekib siiski küsimusi, siis palun kirjuta meile info@noortekonverents.ee

Kuidas bussiga tagasi sõitmine toimub?

Bussiliinide väljumis- ja saabumisajad lähevad ülesse meie kodulehele (https://noortekonverents.ee/avaleht/). Samuti läheb sinna ülesse tagasiminemise peatuste kaart koos liininumbrite ning vajalike kellaaegadega.

Arvasin, et ma transporti ei vaja, kuid tahaksin siiski tulla bussiga. Mida teha?

Võta kiireimas korras ühendust transpordijuhi Gert Lonksiga (gert@noortekonverents.ee) ning anna talle enda probleemist teada. Paari päeva jooksul selgub, kas Sinu trajektooril sõitvasse bussi mahub veel inimesi.

Toitlustus

Appi, ma olen vegan! Kas ma saan Lahedal Koolipäeval vegantoitu?

Mõtle läbi, kas andsid sellisest soovist teada end konverentsile registreerides. Kui Sulle ei tule meelde või tuleb välja, et seda ei kirjutanud, palun anna sellest märku esimesel võimalusel meie toitlustusjuhile Anni Petronile (anni@noortekonverents.ee). 

Konverentsipäeval jälgi Alexela Kontserdimajas olevaid silte ja infokirju osalejaraamatus, mis juhivad Su just Sinule sobiva toidu juurde.

Mida Lahedal Koolipäeval süüa pakutakse?

Valikus on nii vegantoit kui ka tavaline toit, mis on kõik valitud võimalikult tervislikud. Samuti pakume erinevaid snäkke pauside ajal, mis samuti aitavad tervislikult kõhtu täis hoida ja päeva mõnusalt veeta.

Asukoht

Kus Lahe Koolipäev sel aastal toimub?

Lahe Koolipäev toimub taaskord Eesti ühes suurimas kontserdimajas Alexelas (https://kontserdimaja.ee/). Alexela Kontserdimaja asub Solarise Keskuse vahetus läheduses, sissepääsuga Rävala puiestee poole.

Kuidas tulla Alexela kontserdimajja?

Õige pea ilmub meie kodulehele sellekohane kaart, kuid senikaua saad Alexela kontserdimaja asukohta uudistada siit – https://kontserdimaja.ee/.

Kuhu pöörduda, kui olen eksinud?

Iga osaleja, kes tuleb kohale iseseisvalt, saadetakse infokirjaga koos kaart, milles on selgitatud, kuidas jõuda Alexela Kontserdimajja. Kui oled eksinud teel meie juurde, võta ühendust projektijuhi assistendi Eliis Mätasega (eliis@noortekonverents.ee).

Alexela Kontserdimajas aitavad Sind õigetesse kohtadesse meie toredad meeskonnaliikmed ning abivalmid vabatahtlikud.

Registreerimine

Kuidas registreeruda Lahedale Koolipäevale?

Lahedale Koolipäevale saad registreeruda läbi meie kodulehe – https://noortekonverents.ee/registreerimine-2/. Kui sul tekib küsimusi, siis kirjuta julgelt info@noortekonverents.ee

Kuhu tulevad Laheda Koolipäeva osalustasu arved?

Osalustasu arved saadetakse kooli- või isiklikule meilile. Kui Sulle ei ole tulnud arvet, palun kontrolli enda rämpsposti. Kui arve ei ole ka seal, kirjuta palun meie üldmeilile – info@noortekonverents.ee.

Kuidas vahetada osalejat? Kui ma ikkagi ei saa tulla kohale, mis ma siis tegema peaksin? 

Kõigepealt räägi enda kooli huvijuhi või muu vastutava isikuga (juhul, kui liitud meie noortekonverentsiga mõne organisatsiooni või asutuse kaudu). Rääkige läbi, kes tuleb Sinu asemel ning seejärel anna sellest vahetusest märku nii kiiresti kui võimalik meie osalejate koordinaatorile Märten Viitmaale (m2rten@noortekonverents.ee). Kui oled ise pileti ostnud ja ei saa osaleda, siis anna sellest märku info@noortekonverents.ee ning saad pileti mõnele sõbrale edasi anda.

Kuidas saan oma Laheda Koolipäeva pileti kätte?

Lahe Koolipäev 2021 piletid saadetakse Sulle virtuaalselt meilile. Kui neid ei ole inboxi saabunud, kontrolli palun enda rämpsposti ning kui neid ei ole jõudnud ka sinna, võta ühendust meie osalejate koordinaatori Märten Viitmaaga (m2rten@noortekonverents.ee).

Kas ma olen registreeritud? Kui ei ole, mida teha?

Kõikide registreerunute nimed lisanduvad meie kodulehele koos bussisõitjate nimekirjaga. Sealt leiad ka ennast. Kui tuleb välja, et Sinu nime seal ei ole, siis kirjuta meile info@noortekonverents.ee.

Mul on probleem osalustasu maksmisega, kuhu pöörduda?

Võta ühendust meie osalejate koordinaatori Märten Viitmaaga (m2rten@noortekonverents.ee) ning räägi talle enda murest.

Meeskond

Kes kuuluvad sel aastal Laheda Koolipäeva meeskonda ja kust leida nende kontaktid?

Kogu meie imeline meeskond on üleval Laheda Koolipäeva kodulehel (https://noortekonverents.ee/meeskond/). Sealt saad kätte ka nende kontaktandmed.

Kuidas saaksin mina Laheda Koolipäeva meeskonnaga liituda?

Jälgi meie sotsiaalmeediat (https://www.facebook.com/LaheKoolipaev/; https://www.instagram.com/lahekoolipaev/) ja kodulehte (https://noortekonverents.ee/avaleht/). Uue meeskonna valimised toimuvad selle aasta detsembris või järgmise aasta jaanuaris.

Kuidas saada vabatahtlikuks? 

Jälgi meie sotsiaalmeediat (https://www.facebook.com/LaheKoolipaev/; https://www.instagram.com/lahekoolipaev/) ja kodulehte (https://noortekonverents.ee/avaleht/). Uusi vabatahtlikke otsime juba järgmise aasta märtsis või aprillis.

Teemad ja tegevused

Mis on sellel aastal Laheda Koolipäeva teema?

Sellel aastal on meie teemaks “Kuidas jõuda kohale?”.

Mida Lahedale Koolipäevale selga panna?

Lahe Koolipäev on veidi huvitavamas ning mitteformaalses vormis tavaline koolipäev. Seetõttu sobib selga viisakas, kuid vaba ning mugav riietus.

Mis on boksimäng?

Boksimäng on üks põnev tegevus, mis aitab Sul tundma õppida erinevaid Eesti (noorte)organisatsioone ja kõrgkoole. Samal ajal saad suhelda ka teiste noortekonverentsil osalejatega ning leida eluaegseid sõpru.

Mida põnevat Laheda Koolipäeva pauside ajal teha saab?

Pauside ajal on plaanis mitmeid põnevaid tegevusi. Selleks, et neist rohkem teada saada, ava kindlasti enda osalejaraamat!

Milliseid Laheda Koolipäeva partnereid võib sel aastal kohata?

Laheda Koolipäeva 2021 partnerid leiad osalejaaamatu tagakaanelt ning õige pea ka meie kodulehelt (https://noortekonverents.ee/avaleht/). 

Tahaksin Lahedal Koolipäeval osaleda enda (õpilas)firmaga, kuhu pöörduda?

Kui Sul on soov tulla tutvustama enda ettevõtet teistele noortele, siis võta julgelt ühendust meie partnerlusjuhi Hanna Liis Suuderiga (hanna@noortekonverents.ee). 

Lavastus

Kui kaua kestab Laheda Koolipäeva programm?

Päevakava ilmub peagi meie kodulehele (https://noortekonverents.ee/avaleht/). 

Kes sel aastal Lahedal Koolipäeval esinevad?

Esinejate nimekiri ilmub peagi meie kodulehele (https://noortekonverents.ee/avaleht/), kuid senikaua uudista, kes on meie konverentsi varasematel aastatel külastanud ning millised on olnud nende arvamused sellest (https://noortekonverents.ee/esinejad/). 

Hea Eeskuju

Kuidas esitada Hea Eeskuju kandidaate? 

Kandidaatide esitamine on imelihtne. Saad seda teha siin: https://forms.gle/vvtuGYnr7Nav5SwY8

Kes sobib Hea Eeskuju konkurssile? 

Hea Eeskuju konkursile sobivad kõik noored, kes on aktiivsed ning ühel või teisel moel kaaslastele eeskujuks.

Kes võivad HE kandidaadi esitada?

Hea Eeskuju kandidaate on oodatud esitama kõik inimesed, kes soovivad endi ümber kedagi tunnustada.

Kuidas toimub hindamine?

Hea Eeskuju laureaadi valib välja terane žürii, kes on hoolega valitud erinevatest valdkondadest.

Mis on Hea Eeskuju konkurss?

Hea Eeskuju on tunnustuskonkurss, mille abil märkame ja tunnustame aktiivseid noori meie ümber.

Kes on žüriis?

2021. aastal kuuluvad tunnustuskonkurssi Hea Eeskuju žürisse Eesti Õpilasesinduste Liidu, Eesti Noorteühenduste Liidu, Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse, Koos Eesti Laste Heaks, Eesti Lastevanemate Liidu, Lastekaitse Liidu, Eesti Õpetajate Liidu, Swedbanki, Telia ja Noortekonverentside esindajad.

Mida saab konkursile esitatud noor?

14 nomineeritud osalejat saavad tänukoti ning laureaat koos tänukotiga Swedbanga poolt välja pandud stipendiumi.

Kas eelmisel aastal esitatud noort saab uuesti esitada?

Jah, muidugi võib varasemalt esitatud noori ka sel aastal uuesti esitada.

Turundus:

Kuidas leida Lahe Koolipäev sotsiaalmeediast?

Lahe Koolipäev jagab enda kohta erinevat informatsiooni koos muu inspireerivaga Facebookis (https://www.facebook.com/LaheKoolipaev/) ning Instagramis  (https://www.instagram.com/lahekoolipaev/). Samuti on olemas Hea Eeskuju konkurssi Facebooki (https://www.facebook.com/heaeeskuju) ja Instagrami (https://www.instagram.com/heaeeskuju/) lehed. Samuti oleme me olemas ka YouTube´s: https://www.youtube.com/user/Lahekoolipaev.

Mul on vahva mõte Laheda Koolipäeva turundamiseks, kuhu pöörduda?

Kui Sul tekib ägedaid ideid, kuidas me endid turundada võiksime, võta kindlasti ühendust meie turundusjuhi Britt Rondoga (britt@noortekonverents.ee). Jääme Sinu ideid ootama!

Jäädvustus

Kust leiab Lahe Koolipäev pilte?

Laheda Koolipäeva pilte võib leida meie kodulehelt (https://noortekonverents.ee/galerii/). Sinna lisanduvad ka selleaastase konverentsi pildid. Samuti lähevad pildid ülesse meie sotsiaalmeedia kanalitesse (https://www.facebook.com/LaheKoolipaev/ ja https://www.instagram.com/lahekoolipaev/).

Kus saab konverentsil pilte teha? 

Selleks, et imelised mälestused saaksid jäädvustatud, on Alexela Kontserdimajas olemas fotoboks, kuhu saad oma uute ja vanade sõpradega vaheaegadel sisse astuda ning ringi liiguvad ka professionaalsed fotograafid. Seega ole valmis poseerima!

Kuidas saada konverentsile fotograafiks? 

Kui soovid saada konverentsil pildistavaks fotograafiks või filmivaks videograafiks, võta ühendust meie ägedate jäädvustusjuhtide Merit Mäekalle (fotograaf – merit@noortekonverents.ee) ja Andra Allikuga (videograaf – andra@noortekonverents.ee). 

MTÜ Noortekonverentsid © 2023

Marati tn 5a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond, 11712

info@noortekonverents.ee

Reg. nr 80254163 KMKR EE101395627

LHV Pank a/a EE057700771001168827