Uudised

Lahe Koolipäev otsib noortebändi

Soovid, et Sinu või Sinu sõprade/tuttavate esituses kõlav muusika jõuaks 1400 inimese kõrvadeni? Ideaalne võimalus on just nimelt SIIN! Noortekonverents Lahe Koolipäev otsib kõiki tegutsemisvalmis noori muusikuid, kes tahaksid anda panuse konverentsi meeleolu loomisele läbi muusika esitamise vahepausidel. Ja mõned väikesed kriteeriumid ka: · Muusikavalikus peab olema ka eestikeelset loomingut · Esitajad peavad olema noored … Loe edasi “Lahe Koolipäev otsib noortebändi”

Noortekonverents tuleb taas!

29. novembril toimub Nordea kontserdimajas juba 14. korda noortekonverents Lahe Koolipäev. Sellel aastal on teemaks “Meie vabadus” Mis on vabadus Sinu jaoks? Registreerimine Noortekonverentsi osalustasu on 35€ + käibemaks. See sisaldab transporti konverentsile ja tagasi koju, maitsvat kõhutäit, sisukaid õppematerjale, huvitavat programmi ja rohkelt üllatusi. Kui soovid noortekonverentsil ka sel aastal osaleda, siis kiirusta, sest … Loe edasi “Noortekonverents tuleb taas!”

Tunnustuskonkursi Hea Eeskuju peatoetaja on Olerex

MTÜ Noortekonverentsid PRESSITEADE 14.06.2017 MTÜ Noortekonverentsid poolt korraldatav noorte tunnustamise konkurss Hea Eeskuju 2017 peaauhinna, stipendiumi 1500€, paneb välja Eesti suurim kütuste jaemüüja Olerex. Kandidaate saab esitada konkursile alates 1. septembrist. Hea Eeskuju on noortekonverentsi Lahe Koolipäev raames läbiviidav konkurss, millega tunnustatakse neid koolinoori, kes on oma vabast tahtest viinud kodukandis ellu midagi sellist, mis … Loe edasi “Tunnustuskonkursi Hea Eeskuju peatoetaja on Olerex”