Meeskond

    Marian Vares
    Projektijuht
    marian@noortekonverents.ee +372 5557 1861
    Toomas Laigu
    Programmi- ja päevajuht
    toomas@noortekonverents.ee +372 5544 364
    Karoliine Aus
    Projektijuhi assistent Osalejate kontakt
    karoliine@noortekonverents.ee +372 53735107
    Brita Siimon
    Partnerlusjuht
    brita@noortekonverents.ee +372 5453 2424
    Laura Lepik
    Turundusjuht
    laura@noortekonverents.ee +372 5377 5590
    Marko Kurisoo
    Transpordijuht
    marko@noortekonverents.ee +372 5396 2515
    Ingrid Tärk
    Toitlustusjuht
    ingrid@noortekonverents.ee +372 5662 0118
    Annli Heinsalu
    Hea Eeskuju koordinaator
    annli@noortekonverents.ee +372 5347 8623
    Merilin Saalits
    Vabatahtlike koordinaator
    merilin@noortekonverents.ee +372 5855 8384
    Liia Kass
    Noortega tegelevate spetsialistide koordinaator
    liia@noortekonverents.ee +372 5366 4223
    Anni Sikk
    Jäädvustusjuht
    anni@noortekonverents.ee +372 5373 7539
    Erki Aas
    Tehniline tugi
    erki@noortekonverents.ee +372 5354 3824